Канал «ГАММА» родини Симоненків позиціонує себе, як головний рупор «Комуністичної партії України»
Канал «ГАММА» родини Симоненків позиціонує себе, як головний рупор «Комуністичної партії України»

Проросійському телеканалу «ГАММА», який належить родині головного комуніста Петра Симоненка, не продовжили ліцензію на цифрове мовлення через наявність двох попереджень. Про це повідомляють Інформаційні війська України.

«За словами Петра Симоненка, Нацрада складається з фашистів. За словами директорки симоненківського телеканалу «ГАММА-Консалтинг», Нацрада займається цензурою. Ще не знаю, як реагувати на ці звинувачення, але щойно не подовжили  «ГАММІ» ліцензію на цифрове мовлення через наявність двох «попереджень». Чекаємо на нові заяви Симоненка та його прибічників. Але вже не в «цифрі», – написав на своїй сторінці у Фейсбук представник Нацради Сергій Костинський.

Попередження «ГАММІ» стосувалися «розпалювання ворожнечі та ненависті в ефірі телеканалу». Зокрема, у травні цього року Нацрада з питань телебачення та радіомовлення ухвалила рішення позапланово проаналізувати ефір телеканалу, який 9 травня транслював відеозвернення ватажка забороненої в Україні «Комуністичної партії».

У своїй промові Петро Симоненко, говорив про «бандерівців» і «хунту», та про те, що до влади в Україні нині прийшло (цитата) «неонацистське отрєбьє у результаті військового перевороту».

Канал позиціонує себе, як головний рупор «Комуністичної партії України».  Генеральний директор – син лідера українських комуністів, Андрій Симоненко. Безпосередніми власниками каналу є родина Петра Симоненка. Ліцензію на мовлення він отримав у 2006 році.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 16 грудня 2015 року Окружний адміністративний суд міста Києва завершив розгляд справи за позовом Міністерства юстиції України до Комуністичної партії про заборону її діяльності та задовольнив позов міністерства у повному обсязі, заборонивши діяльність КПУ.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ