Води Світового океану забруднюють мільйони тонн пластикових відходів
Зараз води Світового океану забруднюють мільйони тонн пластикових відходів

Екологи вже давно звертають увагу світової громади на катастрофічне забруднення Світового океану. Так, зараз в океані плаває близько 5 мільярдів пластикових предметів, що завдають непоправної шкоди довкіллю. Аби запобігти глобальній катастрофі, дослідники запустять наступного року проект «Очищення океану».

Як повідомляє Корреспондент, проект «Очищення океану» покликаний допомогти позбутися масштабних забруднень пластиком Світового океану. Спочатку система буде встановлена ​​у водах між Японією і Південною Кореєю. Концепція очищення була розроблена групою дослідників під керівництвом голландця Бояна Слета. Ідея Слета полягає у тому, щоб довгі плавучі спіралі збирали пластикове сміття, що плаває на поверхні океану. Система буде пасивною, оскільки пластикові відходи до спіралей підштовхуються течією.

Зазначимо, що споруда довжиною у 2 кілометри стане наймасштабнішою з будь-коли розміщених в океані. При цьому Боян Сплет наголошує, що у найближчі 5 років планує створити 100-кілометрову систему біля Великої тихоокеанської сміттєвої плями.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ