Мозок
Клітини мозку кролика після розморозки

Учені з 21st Century Medicine розробили нову технологію, що дозволить довше зберігати заморожені мізки ссавців. Як відомо, холод впливає на функціональність мозку, повідомляє Gizmodo.

Фахівці провели успішний експеримент із виведення мозку кролика з кріогенних умов. Дослідження показало, що орган зберігся майже ідеально. Науковці зазначили, що усі структури та клітини на ньому залишились у незмінному стані.

Це може стати першим кроком до успішного повернення до життя людей, що перебувають у кріогенних умовах.

Дана технологія допоможе і у сучасній неврології, адже тепер ідеально збережені мізки можна буде досліджувати більш детально.

Довідка: Батьком сучасної кріоніки вважають Роберта Еттінґера – американського фізика і математика, любителя наукової фантастики. Випустивши в 1962 році книгу «Перспективи безсмертя», він подарував людству надію на вічне життя. На яку сподівається і сам: після смерті 23 липня 2011 року тіло Еттінґера піддали кріозаморозці.

Основна мета кріоніки – зберегти тіло людини допоки медицина володітиме технологіями, що дозволяють відновити всі функції організму, зокрема позбутися від пошкоджень, що спричинили смерть. У більшості випадків мова йде про так звані нанотехнології. Тривале збереження тіла можливо завдяки тому, що наднизькі температури припиняють у ньому хімічні процеси, зокрема процес розкладання.

У США є дві великих некомерційних організації, що спеціалізуються на дослідженнях в галузі кріоніки: «Алькор» (Скоттсдейл, Арізона) та Інститут кріоніки (Клінтон Тауншип, Мічиґан). У кожного є своє кріосховище, де чекають воскресіння близько ста пацієнтів. Вартість заморозки становить від 50 до 250 тис. доларів, причому зберегти можна як тіло цілком, так і тільки мозок.

Читайте: Революція у стоматології: вчені навчилися вирощувати зуби

БЕЗ КОМЕНТАРІВ