Учені довели, що насправді замінники цукру не допомагають схуднути
Учені довели, що насправді замінники цукру не допомагають схуднути

Наукова група під керівництвом професора Річарда Ходіна визначила, що насправді цукрозамінники, які люди використовують у процесі схуднення, не діють так, як про це прийнято вважати. Про це інформує Медпортал.

Суперечки з приводу корисності чи шкідливості замінників цукру ведуться давно. На цьому учені часто згадують аспартам. Зокрема, команда дослідників із Массачусетської лікарні виявила, що цей замінник цукру не допомагає людям худнути, а, навпаки, сприяє набору ваги, оскільки один із продуктів розпаду аспартама, фенілаланін, заважає роботі ензиму, що перешкоджає розвитку метаболічного синдрому.

За словами Річарда Ходіна, зазвичай замінники цукру використовують люди, які хочуть позбутися зайвої ваги. Вони думають, що таким чином рухаються у напрямку до здорового способу життя, але насправді це не так.

Відповідно до результатів досліджень на мишах, що аспартам насправді не покращує, а погіршує ситуацію, оскільки він блокує роботу кишкової лужної фосфатази, а цей ензим, згідно з раніше опублікованими роботами, перешкоджає розвитку діабету, ожиріння і метаболічного синдрому.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ