Учені заявили про нову теорію еволюції людей
Учені заявили про нову теорію еволюції людей

Учені-геологи висунули принципово нову теорію еволюції людини – передає ТСН.

Близько 56 мільйонів років тому Земля пережила глобальне потепління, що призвело до еволюції людини. Відповідно до нової теорії геологів, цю важливу подію у розвитку нашої планети могло викликати зіткнення з кометою.

За словами науковців, удар комети, наслідком якого стало глобальне потепління, міг викликати еволюцію незліченних видів теплолюбних рослин та тварин.

Напередодні під час щорічних зборів Геологічного товариства США в Колорадо учені-геологи презентували два документа, що описують відкриття дивних кварцових кульок в осадовій породі, пов’язаних із початком пізньопалеоценового термічного максимуму.

За словами вчених, їм вдалося виявити ці склоподібні сфери в трьох місцях Приатлантичної низовини. На їхню думку, вони «ховалися» там протягом десятиліть, а тепер їх зіставляють із позаземними ударами.

Однією з провідних гіпотез про те, що викликало глобальне потепління, є вулканічні виверження. Геологи зауважили, що вміст води у знайдених мікротектитах становить менше 0,03%, що значно менше, аніж у вулканічних мікротектитах. Також вони наголосили, що вони містять кварцове скло, що характерне для впливу гарячих температур.

«Ми припускаємо, що теплові аномалії, що виникають в результаті впливу і виверження пилу ймовірно розповсюдили лісові пожежі, докази яких були документально підтверджені раніше з інших розділів палеоцену-еоцену в усьому світі», − повідомили учені.

Читайте: Ілон Маск пообіцяв заселити Марс мільйоном землян

БЕЗ КОМЕНТАРІВ