Народний депутат України Юрій Шухевич потрапив у скандал через Ляшка
Народний депутат України Юрій Шухевич потрапив у скандал через Ляшка

Політолог Володимир Фесенко у коментарі Gazeta.ua зауважив, що народного депутата Юрія Шухевича хотіли використати для початку кампанії із дострокових виборів президента.

Нагадаємо, 15 листопада у Верховній Раді України очільник Радикальної партії Олег Ляшко заборонив виступ свого колеги Юрія Шухевича. Виявилося, що він мав зачитати проект постанови про імпічмент Президенту Петру Порошенку, хоча пізніше сам Шухевич спростував цю інформацію. Час на виступ йому надала фракція «Батьківщина».

«Для чого відбулася провокація із Шухевичем і проектом постанови про процедуру імпічменту? Тимошенко націлена не тільки на парламентські дострокові вибори, а хоче дочасних президентських. Сподівалася, що на вулиці буде достатня підтримка, і зробить гаслом вимогу відставки президента», − зауважив політолог.

На його думку, нині Шухевича як і Надію Савченко використовують у сумнівних акціях.

«Виявилося, що на нього легко впливати. Водночас у фракції Ляшка немає безладу. Там є ядро. Коли вони відчувають небезпеку – діють достатньо рішуче, більшість депутатів із Ляшком. Він би не заважав Шухевичу зробити заяву, якби була домовленість із Тимошенко. Виявилося, це не в його інтересах, і він не хотів підставлятися», − пояснив фахівець.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ