безвізовий режим
Україна може отримати безвізовий режим влітку 2016-го

Депутат «Блоку Петра Порошенка» Ірина Геращенко заявляє, що Україна може отримати безвізовий режим влітку 2016 року. Про це вона сказала в ефірі 5 каналу:«У декларації саміту, який відбувся у Ризі, чітко записано, що до кінця року Україна має виконати позиції плану дій щодо лібералізації візового режиму, отримати останній моніторинг восени – і у нас є всі шанси з наступного року, десь улітку отримати безвізовий режим».

«Для цього дуже важливо, щоби коаліція попрацювала в цьому напрямку. Дуже багато запитань сьогодні залишається до Міграційної служби, Міністерства внутрішніх справ. Парламент має це проконтролювати, допомогти змінами до законів про боротьбу з корупцією, ухвалити новий трудовий кодекс…», – додала Геращенко. Вона підтвердила, що навіть якщо військовий конфлікт в Україні не завершиться, влітку 2016 року може бути отриманий безвізовий режим: «Нам вдалося зняти усі політичні нюанси».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, міністр закордонних справ Польщі Ґжеґож Схетина у Брюсселі заявив, що Україна та Грузія можуть розраховувати на скасування віз 2016 року.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ