СРСР
У Думі припускають запровадження виїзних віз для росіян

У російській Держдумі обговорюють можливість запровадження виїзних віз для росіян. Про це повідомив заступник голови Комітету з конституційного законодавства і державного будівництва Вадім Соловйов.

За його словами, важливо донести до відома громадян РФ повну інформацію про стан безпеки тих країн, які вони обирають для відпочинку. «Зараз багато пропозицій запровадити виїзні візи. Офіційні чиновники МЗС і співробітники безпеки пояснять громадянину, чим він ризикує. І коли він вже отримав цю офіційну інформацію, розписується, що так, я все знаю, я в курсі справи, мене попередили, і, тим не менш, я наполягаю, йому потрібно дати можливість виїхати», – сказав він. Соловйов також запевнив, що подібні пропозиції надходять від самих громадян.

Раніше віце-прем’єр Аркадій Дворкович заявив, що жодних обмежень виїзного туризму в Росії не буде. За його словами, російська влада проводить аудит безпеки в зарубіжних аеропортах. 6 листопада Путін призупинив авіасполучення з Єгиптом і доручив вивезти з країни всіх російських туристів зважаючи на те, що однією з версій катастрофи А321 вважають теракт.

Нагадаємо,  літак, що прямував до Петербурга із Шарм-ель-Шейха, розбився 31 жовтня незабаром після вильоту на півночі єгипетського півострова Синай. На борту лайнера було 224 людини, з-поміж них 25 дітей. Майже всі загиблі – росіяни. Також на борту було четверо громадян України і один – Білорусі.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ