alyeksandr-zaldostanov
У Кремлі нічого не знають про пропозиції Хірурга

Улюбленець російського президента Владіміра Путіна, лідер байк-клубу «Нічні вовки» Алєксандр Залдостанов (Хірург) пропонує не лише змінити державний герб, а ще й запропонував об’єднати гімни сучасної Росії та Радянського Союзу, передає РБК.

«Я б не тільки зробив доповнення до гербу Росії, але ще й поєднав би гімни СРСР і Росії. Я б запропонував звернутися до пісні, яка звучала в кінці нашого байк-шоу. Я звернув увагу, що слова гімну СРСР знають і люблять усі», – сказав байкер.

Своєю чергою, прес-секретар президента Росії Дмітрій Пєсков заявив, що йому невідомо про лист байкера з пропозицією змінити герб РФ.

«Наскільки мені відомо, пропозиція офіційно не надходила в адміністрацію. У цьому випадку, безумовно, якщо такий лист надійде, буде повідомлено президенту про таку точку зору», – сказав Пєсков.

Представник Путіна також зазначив, що не став би зараз формулювати будь-яку позицію щодо цієї пропозиції. Він підкреслив, що зміна державної символіки є «надзвичайно об’ємною темою і, звичайно, вона підлягає дуже чіткій аргументації».

Раніше РосЗМІ повідомили про звернення лідера мотоклубу «Нічні вовки» Алєксандра Залдостанова до Владіміра Путіна з пропозицією розглянути можливість доповнити герб Росії «зіркою Перемоги» і обрамленням з колосків.

Доповнений державний герб РФ, згідно з пропозицією Залдостанова, «є зображенням двоголового орла в променях сонця і в обрамленні колосся. У верхній частині герба – п’ятикутна «зірка Перемоги».

Варто зазначити, що росіяни сприйняли ідею Хірурга з іронією і сарказмом – його назвали шизофреніком, а байк-клубу запропонували змінити лідера.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ