Росіяни все частіше влаштовують акції протесту через погіршення рівня життя
Росіяни все частіше влаштовують акції протесту через погіршення рівня життя

Економічна криза в РФ набирає обертів. Мінпромторг Росії підготував схему адресної продовольчої допомоги населенню, згідно з якою малозабезпечені росіяни отримають електронні картки для придбання їжі в магазинах, повідомляє агентство Reuters.

Адресна допомога населенню, як пропонує Мінпромторг, буде здійснюватися за двома напрямками. Перший – це придбання харчів у торговельних точках за допомогою субсидованих державою електронних карток. Другий – пільгове або безкоштовне громадське харчування.

«У разі підтвердження заявки (з боку претендента на адресну допомогу), у відділенні банку-учасника програми громадянину видається електронна платіжна картка для нарахування коштів (електронний продовольчий сертифікат)», – сказав заступник міністра, уточнивши, що це буде звичайна електронна банківська картка.

План адресної програми, розроблений Мінпромторгом РФ, спрямований в уряд тиждень тому. А стартувати програма має в 2017 році.

За попереднім варіантом розрахунків, наступного року в РФ на програму передбачають виділити 140 мільярдів рублів, а в 2018-му – 214 мільярдів рублів.

Нагадаємо, раніше прем`єр-міністр РФ Дмітрій Медведєв визнав падіння рівня життя населення в Росії. За його словами, «багато хто став бідніший, постраждав середній клас».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ