Назар Приходько, журналіст і волонтер
Назар Приходько, журналіст і волонтер

Не дивлячись на гучне обурення громадськості, масовану інформкампанію з боку Українських діячів мистецтва та шоу-бізу, направлену проти приїзду «кримнашистки» Орбакайте в Україну, навіть після заяви СБУ щодо можливості внесення даної артистки до списку нев’їзних – в Києві активно росте кількість сітілайтів з анонсом ювілейного концерту під назвою «Бессоница». Зокрема цей, я сфотографував 12.11.2016 на вулиці Січових Стрільців у середмісті Києва.

Мало того, що сітілайт двомовний, і я не про назву концерту а про написання імені та прізвища виконавиці які виконані російською абеткою, так ще й вчергове підкреслено дату – 6 березня, себто залишається ще майже 4 місяці, а значить, пан недзельский, директор НМП «Україна», та 5-та фм-колона «Русское радио» впевнені – концерт відбудеться.

Я розумію, що скоріш за все багато людей. серед яких стовідсотково є представники нашого політичного бомонду, заплатять хороші гроші в каси Недзельського аби почути «Губки бантиком – бровки домиком», але не можна дозволити аби ця антиукраїнська шобла зробила з Народу «маленького сонного гномика», як співається в сумнівної якості пісні, сумнівного людського наповнення виконавиці.

Приїзд Орбакайте (до речі, згідно латвійського правопису вона має бути Орбакейне, але Пугачовій видніше) – необхідно скасувати, і лише від Народу, його активності та небайдужості залежить чи поважатиме він себе передовсім сам, аби його поважали вороги.

Джерело: Назар Приходько

БЕЗ КОМЕНТАРІВ