Назар Приходько, журналіст і волонтер
Назар Приходько, журналіст і волонтер

Аби не захльобуватись у теоріях змови, хитросплетіннях світової геополітики та у власних здогадках, пропоную вимагати публічних пояснень від Надії Савченко, щодо інтерв’ю на радіо «Ера» московському агенту Матвєю Ганапольскому.

Я хочу почути, ЯКИЙ САМЕ сенс Надія вклала у свої слова щодо «прямих перемовин з ЛДНР», назвавши при тому Захарченка та Плотницього «депутатами» від них, певно не знаючи, що «ДНР» та «ЛНР» визнані в Україні терористичними організаціями, а депутатів від ТО бути не може апріорі. Також, хотілося б почути позицію Надії, щодо російської агресії саме на Донбасі в частині відповідальності останньої за всіма міжнародними законами, меморандумами та актами. Надія часто наголошує, що їй потрібен час аби вивчити багато нюансів політичних реалій, то ж чому не вивчивши оперативну обстановку на сьогодні та той час Національно-Визвольної Війни, який вона була за ґратами, вона робить заяву, від якої волосся дибки?

Ще раз підкреслюю: я в ЖОДНОМУ РАЗІ не применшую її Героїзм, як фронтовий, так і під час ув’язнення в путінських казематах, але так само підкреслюю, що Герой не дорівнює політик та державний діяч. В політиці відверті емоції можна висловлювати ТІЛЬКИ за умов, що ти зможеш їх вичерпно аргументувати, підкріпити фактами та відстояти. В іншому ж випадку, ти або клоун, або популіст, що в українській політиці давно тотожні поняття.

Джерело: Назар Приходько

БЕЗ КОМЕНТАРІВ