Назар Приходько, журналіст і волонтер
Назар Приходько, журналіст і волонтер

Чорнобиль? Орбіта? Можливо міфічний Сайлент Хілл? Ні. Центр Києва, Львівська площа, 11.06.2016. Це – недобудований корпус КНУТКІТ ім. І. Карпенка- Карого, (театральний інститут), будівництво якого почалось ще у 80-х роках минулого століття. Скільки себе пам’ятаю – він так і стоїть, як гнилий зуб посеред і так не досконалої Львівської площі.

За свою історію, він пережив багато чого: нелегальну передачу землі під ним ТОВ «Коніка» у 2007 році, одним із засновників якої є Олександр Лойфенфельд, мільйонер, один з соратників Черновецького, власник (!!!) через ще одну свою компанію «Авіант» декількох будинків на Андріївському узвозі, разом з майстернями художників в них розташованих. На останніх виборах до Київради йшов по 111 округу від «Єдності» екс-мера Києва Олександра Омельченка.

У 2014-му передачу землі під корпусом визнав незаконною суд. Цей корпус багато разів намагалися відібрати у КНУТКІТу всіма правдами і неправдами, адже коштів на добудову, а точніше сказати добудову і реконструкцію в університету немає, а це гальмує як реконструкцію Львівської площі, так і побудову багатостраждальних виходів зі ст.м «Львівська брама», проте взамін керівництво КНУТКІТ вимагає рівносильну заміну корпусу.

Інакше кажучи – глухий кут, а в листопаді 2014-го, як квінтесенція бездарності в управлінні даною недобудовою-довгобудом, невідомі прихильники «русского міра» вивісили на ньому прапор т.зв. «новоросії», (4-та світлина).

1234Я звертаюсь до всіх, хто міг би допомогти з вирішенням цього питання, адже це допоможе вирішити цілу низку нагальних проблем не тільки для КНУТКІТ, але й для всього району та міста Києва у цілому. Це ганьба в усіх напрямках: культурному, мистецькому, інфраструктурному, репутаційному і для міста, і для країни. Тому ще раз дуже прошу допомогти.

Джерело: Назар Приходько

БЕЗ КОМЕНТАРІВ