Назар Приходько, журналіст і волонтер
Назар Приходько, журналіст і волонтер

Тебе ніхто не змушує слухати російську попсу, читати російські книжки, дивитися російські фільми, серіали та передачі. А от ходити до церкви – це такий собі духовний обов’язок, який нам прививають з дитинства. ДУЖЕ мало людей здатні осмислити, до якої саме церкви тебе привели батьки, і тому навіть в дорослому віці багато хто відвідує батьківську церкву автоматично, не помічаючи, як вона стає невід’ємною частиною твого життя.

Я належу до тих, хто самостійно змінив конфесію, і не просто конфесію, а світогляд, адже Православ’я і Католіцизм хоч і об’єднані Християнською вірою, та мають абсолютно різні, повірте мені, доґмати.

Хтось тільки з часів Революції Гідності та підчас Національно-Визвольної Війни усвідомив загрозу, яку несе в Україні т.зв. «Московський патріархат», перейшовши у Київський, греко- та римо-католицтво, УАПЦ чи взагалі ставали рідновірами. Але таких все одно меншість, адже усвідомлення власної проблеми – привілей мислячих: тільки розумна людина може визнати свою алкогольну, нікотинову, наркологічну або ігрову залежність. Теж саме з «Московським патріархатом».

13557751_1122142991162439_6207879882127645502_nПереважна більшість людей, які є прихожанами даної антиукраїнської релігійної організації, продовжують вірити в її праведність та канонічність, називаючи інших «розкольниками», «уніатами», «содомітами» та ін. Проблема не в низькоінтелектуальних людях, проблема в самому «патріархаті», тому боротися треба в першу чергу з ним, як з причиною.

Необхідно переходити до вкрай рішучих дій, адже «МП» несе загрозу не лише Національній безпеці, як ми бачимо протягом Національно-Визвольної Війни, але й українській ментальності, душі Нації, зпотворюючи її чуждими постулатами та світоглядними основами. «МП» має бути ліквідовано. Крапка.

До речі, дуже прикро, що це не була одна з основних вимог Революції Гідності, хоча там правили служби знову ж таки всі окрім «МПшників», які «відзначились» хіба що тим, що намагалися захистити «Беркут» та ВВшників на Грушевського.

Агресивна антидержавницька позиція високих чинів «МП» по відношенню до захисту України від російсько-терористичної загрози, має стати останнім цвяхом в труну сподівань побудови в Україні «русского міра» на крові українців. Створюємо ініціативні групи, консолідуємо зусилля, досягаємо мети. Особисто мені набридло читати і писати гнівні месседжі та пости – я хочу діяти! І буду. Чого і вам всім бажаю.

Джерело: Назар Приходько

БЕЗ КОМЕНТАРІВ