Назар Приходько, журналіст і волонтер
Назар Приходько, журналіст і волонтер

Отже.
Сьогодні (3 липня, – ред.) на Майдані були ухвалені ПЕРШІ три вимоги:
1. Будь-який доброволець чи військовослужбовець, проти якого відкрито кримінальне провадження, має ходити на засідання винятково з дому, себто максимальний запобіжний захід для захисників України – домашній арешт.
2. НЕГАЙНА відставка головного військового прокурора Матіоса і всіх прокурорів, які фабрикували справи проти добровольців.
3. НЕГАЙНИЙ арешт найодіозніших розпалювачів та підтримувачів сепаратизму в Україні таких як: Медведчук, (він дійсно стоїть першим номером), Ахметов, Єфрємов, Бойко, Шуфрич, Королевська та ін.

Доповнення: Добровольці вимагають підлаштувати Український кримінальний кодекс під сучасні реалії, а саме під Національно-Визвольну Війну, адже ніде в світі не судять солдат за цивільними статтями в зоні бойових дій.

Пункт звільнення ВСІХ Добровольців – обов’язковий, але для цього має бути укладений ретельний, детальний список, аби нікого не забути – працюємо.

Під стелою Незалежності створено кординаційний пункт Штабу Порятунку Патріотів. Туди можна підходити і записуватися у волонтери, охорону, медіа-підтримку тощо. Розумію, що хтось може хотів більшого, але ми почали розкачку і розходитися не збираємось. Ми діємо!

Влітку, це дуже складне завдання, враховуючи українську ментальність, та нічого – нас випробовув холод, тепер нас випробовує спека і загальнонаціональна байдужість. Я сподіваюсь, це поки що.

І наостанок: так, я знову прийшов з вагітною коханою. Другий день поспіль, адже вона ДУЖЕ хоче, щоби наша дитинка народилася в заможній, щасливій, Українській Україні, а не в Державі втрачених надій і паралельної реальності.

Джерело: Назар Приходько

БЕЗ КОМЕНТАРІВ