Назар Приходько, журналіст і волонтер
Назар Приходько, журналіст і волонтер

Зрозуміло одне, те, що відбувається навколо Грибовецького сміттєзвалища, – одна велика політика, (символічно чи не так?).

Головне наступне: ті громадські організації, політичні партії та прості громадяни, яким дійсно болить екологічна ситуація у місті Лева, мають усіма силами не дати затягти себе у цю вкрай брудну, в усіх сенсах, гру. Порошенко топить Садового використавши сміттєзвалище як привід? Ну,ОК, Садовий теж не хлопчик для биття і має серйозну партію, яка користується довірою сотен тисяч українців. Хай покаже зуби, передусім вирішивши питання зі сміттєзвалищем.

Те, що Порошенко намагається нівелювати рейтинги серйозних політичних опонентів, – факт, він загрався в «останнього Дона» і хоче правити ще 8 років, за цей час виростивши політичного нащадка, (як робив Кучма), але він через власну захмарну амбіційність і нарцисизм забуває, що його скинутий попередник, автор режиму свого імені, теж думав правити вічно, спочатку сам, а потім руками політичних нащадків – він ще ніколи так не помилявся.

Отже, підсумовуючи, хочу ще раз підкреслити, передусім для Побратимів з УНА-УНСО: Хлопці! Будьте обачні, я розумію і підтримую ваше прагнення стати на захист громадян Львова та області, та будьмо обачними і пильними, ми це вміємо! Слава Нації!

Джерело: Назар Приходько

БЕЗ КОМЕНТАРІВ