Назар Приходько, журналіст і волонтер
Назар Приходько, журналіст і волонтер

Далекого 2009-го, в річницю хрещення Русі-України, до нас приїздив патріарх Кірілл. Ми, Українські Націоналісти, підготували йому теплий прийом біля Володимирської гірки. Досі пам’ятаю один смішний заряд, який придумав покійний нині Руслан Зайченко: «Кіріла на Курили» – чулося з подвійним сенсом.

А на поклон до Кіріла йшли оті самі божевільні православні, що зараз рухаються на Київ з двох боків. Але добре б якби тільки блаженні бабульки, серед них йшла російська казачня з нагайками, і от один, проходячи повз Миколу Коханівського, плюнув йому на вишиванку… Ну, Микола не розгубився і нормально так приклався «в щщі» цьому «православному». Одразу ж підбігла підмога «казаку» – такі ж самі клоуни в папахах та з нагайками, які спробували помститися за «товарища» – не вийшло, ми ж теж поруч були.

13612214_1130379447005460_1502249847332579441_nТак до чого я веду: з вірогідністю 90% більшість тих «казачков» або воюють проти України на Донбасі, або йдуть знову в Київ. І ви пропонуєте не реагувати, шановні мислителі та прибічники теорій змови і «Путін нападе»? Оцього я вам не подарую, хлопчики та дівчатка. Я відреагую. І відреагую так, як мені підказує совість, а не законодавство

Джерело: Назар Приходько

БЕЗ КОМЕНТАРІВ