Назар Приходько, журналіст і волонтер
Назар Приходько, журналіст і волонтер

Знаєте, я не стільки хочу безвіз для України, бо без нього не можу кудись поїхати, або назавжди залишити Україну. Я хочу безвіз тому, що прагну навчити владу тримати слово, особливо після Революції Гідності, де однією з вимог був безвіз, а з годом і вступ до ЄС.

«Уявіть собі: з 1-го січня 2015-го року, ви зможете за внутрішнім паспортом…», ну, і так далі… Брехня? Брехня. Внутрішні паспорти європейського зразка почали видавати тільки з 1-го жовтня 2016-го року, а безвізу немає й поготів. Факт? Факт.

І хай я буду один регулярно писати про чергову обіцянку європейських та українських чиновників про «безвіз от-от буде» – я БУДУ про це писати. А коли, врешті, ми його отримаємо – я назву точну кількість днів закінчення терміну придатності обіцянки Президента України з детальним аналізом, чому так сталося і хто винен.

Досить вже голосувати за словесну або друковану еквілібристику! Прийшов час прагматичних програм та занудних облич. Ми не США, які можуть дозволити собі Трампа, і не РФ, в якій кожен чоловік після 50 грам перетворюється на Жиріновского. Нам потрібен план невідкладного виконання ВСІХ без винятку вимог Революції Гідності, якщо ми поважаємо себе і хочемо переможно завершити НАШУ Революцію.

Джерело: Назар Приходько

БЕЗ КОМЕНТАРІВ