Назар Приходько, журналіст і волонтер
Назар Приходько, журналіст і волонтер

«Я під час переговорів голосу ніколи не підвищую, але з проханням припинити стріляти я дійсно звернувся до Путіна», – так прокоментував Президент чутки про те, чи кричав він на Путіна під час зустрічі «нормандської четвірки».

Мда, все ж таки наш Президент НЕ для війни, вкотре в цьому переконуюсь. І Олланд НЕ для війни, і Меркель – теж. А Путін – це синонім війни: гібридної, холодної, гарячої, інформаційної…
Він сміється з них трьох, адже знає, що «мир за будь-яку ціну» – їхнє спільне кредо, у когось більше, у когось менше, але спільне.
Пам’ятаю, як Масхадов приїздив в Кремль до Єльцина на перемовини: по «камуфлу», впевнений, жодних поступок, здорова зверхність – потім Хасав Юрт, капітуляція підписана Лєбєдєм, незалежна Ічкерія.

Я б на місці Порошенка не тільки б прокричав «перестань стріляти!», я б озброївся найкращими чорними жартами і протягом всіх перемовин принижував його, да так, що у Путіна ще й присмак малини в роті залишився. А наприкінці – сказав так: «Коротше дивись, або ти до кінця року зй*буєш з Донбасу і Криму, або… сам побачиш. Я попередив». Так, це був би блеф, але вся політика – це велика гра, і виграє тільки той, хто веде себе впевненіше і зухваліше. Тим паче що я, на відміну від Порошенка, поховав п’ятьох друзів на цій війні, і пробачати їхню смерть не збираюсь.
А поки, найвпевненіший і найзухваліший – це Путін. На жаль…

Джерело: Назар Приходько

БЕЗ КОМЕНТАРІВ