Назар Приходько, журналіст і волонтер
Назар Приходько, журналіст і волонтер

Пост пекельного зла, смутку і втоми. Мені набридла мімікрія. Нас постійно змушують підлаштовуватися під ті чи інші обставини. Хто забув – ми живемо в країні, яка не завершила Революцію Гідності та перебуває в стані війни з найбільшою по території країною в світі.

Нова «влада» з особливим цинізмом заробляє бали на Революції Гідності та Національно-Визвольній війні з внутрішньою впевненістю, що це вони революціонували і воюють.

Я відношуся до тієї категорії людей, з якими ці лихварі та шинкарі обійшлись особливо цинічно. Це МИ підставляли лоби під кулі, а не той, хто нам маше ручкою з ранкової пробіжки Вашингтоном, це НАС саджали в каталажки за законами 16-го січня, а не тих, хто тоді в парламенті обурені пости писав, замість того аби руки ламати Олійнику і Ко., це нас вивозили в лісосмуги та на Дніпро, а не тих, хто повчає нас, як тепер треба жити в «новій європейській країні», це ми їх не слухали і йшли на Банкову та Грушевського, вони, натомість, організували «мирну ходу» під ВР, фактично загнавши людей в пастку «тітушок», «організмів» і мєнтов, вони зі сцени кричали, скільки ще потрібно на Інститутську, кличучи людей на вірну смерть зі щитом проти калаша і СВД, натомість, коли 31-го серпня 2015-го року сталася трагедія під Парламентом, Президент з піною у рота «вєщал» про те, що «а якби постраждали народні депутати»… Недоторкані мать їх так!

Коли в Парламенті сидить Опоблок, «Відродження», «Воля Народу», БПП, (в якому так само є регіонали) – про яку Революцію Гідності можна говорити? Якби ми її завершили, саме МИ, то були б ревтрибунали і з нинішнього скликання ВРУ там би залишилось ну… людей 25. Коли мені з трибуни Ради Вілкул чи Бойко розказують як жити, Гройсман, який не має ЖОДНОГО відношення до Революції Гідності розказує «я вам покажу як керувати країною» – то це не Революція, це імітація оргазму.

Мені набридло все це, просто набридло. У мене скоро буде дитина, а ПАЧКА памперсів – від 200 до 500 гривень, тарифи шалені, і люди, які звикли жити нормально – вимушені йти по субсидію… Це гідність???? НІ. Це – ментальна бідність. Найкращий цвіт Нації перетворений на мішені для росвоєнторга – це Гідність? Ні, це «Мінськ», в який Україну загнали як баранів НЕ без участі тих, хто прийшов до влади після втечі Януковича.

Пішло воно все… Я втомився жити в багні, я народжений для більшого ніж жити так
Дякую за увагу. Всіх роздратованих вищенаписаним, прошу видалятися.

Джерело: Назар Приходько

БЕЗ КОМЕНТАРІВ