Назар Приходько, журналіст і волонтер
Назар Приходько, журналіст і волонтер

Я не розумію одного: чому Кравчук при ВСІХ наступних Президентах та й в суспільстві завжди залишався поважною людиною, а особливо зараз, адже саме він винен у війні.

Здивовані? А згадайте, хто перетворив Україну на транзитну територію для колон російської військової техніки, що по Одеській трасі рухалася в Придністров’я? Велике зло Кучма? Ні. Кравчук. Хто ядерну зброю здав? Кравчук. Хто загнав Україну в СНГ? Кравчук.

Кучма, звісно, батько системи, годованцем якої є і Порошенко, Кучма здав Донбас ще наприкінці 90-х, Кучма наплював на Крим остаточно, але «автономію» Криму дав Кравчук. А Кучма її просто не скасував, ба навіть розширив попри те, що в Конституції прямо сказано: «Україна є унітарною Державою», що в принципі не передбачає автономій. І Донбас починав здавати саме Кравчук, адже приводом для його дострокового складання повноважень стали якраз протести шахтарів Донбасу, інспіровані для того, щоби до влади прийшов Кучма.

Можна у всіх смертних гріхах звинувачувати лише Кучму, але підвалини для всіх цих гріхів заклав Кравчук. І Кучму до влади привів Кравчук, підтримавши на виборах «красного директора Южмаша», а не Чорновола.

Підсумовуючи скажу так: якщо Кучма – зло, то Кравчук – корінь зла.

Джерело: Назар Приходько

БЕЗ КОМЕНТАРІВ