Нурсултан Назарбаєв
Назарбаєв закликав жителів Казахстану відмовитися від західних товарів

Президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв пішов по стопах кремлівського керманича Владіміра Путіна. Як повідомляють російські ЗМІ, на зустрічі із сільгоспвиробниками країни багаторічний президент цієї центральноазійської країни закликав жителів… відмовитися від західних товарів.

«Західний одяг – можна прожити і без цього. Правда? Без фуа-ґра, бананів, шкідливих узагалі для нас», – жартома сказав глава держави. «Без найкращих, величезних ленд крузерів (дорогий позашляховик – ред.) теж можна прожити! Без усього цього можна прожити. Все необхідне для життя у нас є в країні!» – заявив незмінний президент країни.

Нагадаємо, з 6 серпня в Росії знищують продовольчі товари, заборонені до ввезення в країну в рамках контрсанкцій, введених Москвою через події в Україні. Россільгоспнагляд хоче створити єдину електронну базу санкційних продуктів для Росії, Білорусі та Казахстану.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, понад 350 тисяч росіян підписали петицію проти знищення санкційних продуктів. Як наголошується, автори ініціативи пропонують скасувати дію Указу Президента РФ, а санкційні продукти передати малозабезпеченим категоріям населення для прямого призначення.

Читайте: Битва «Путін проти сиру» спричинила ажіотаж серед інтернет-користувачів (фото)

Інформаційний Акцент

  • Алекс

    Конечно, у Назарбаева все есть! И супердорогие авто и дворцы и бананы… А казахскому быдлу все это иметь вредно, им надо за копейки работать на благо Назарбаева, чтобы у него были дворцы, автомобили, слуги, ну и бананы…