Топ-5 серіалів для тих, хто хоче вдосконалити англійську мову
Топ-5 серіалів для тих, хто хоче вдосконалити англійську мову

Портал ЗаграNица підготував добірку нових серіалів, які варто дивитися в оригіналі, щоб удосконалити своє володіння англійською мовою.

  1. Смертельна зброя (Lethal Weapon). Серіал заснований на однойменній культової серії фільмів із легендарним Мелом Ґібсоном в головній ролі. Після сімейної трагедії полісмен із Техасу переїжджає до Лос-Анджелеса, де стає напарником детектива, який нещодавно пережив серцевий напад. Як зауважила журналістка, оригінал, звісно, краще, проте і тут є на що подивитися.
  2. Юна (Younger). Американський телесеріал від творця «Сексу у великому місті» про розлучену сорокарічну жінку, яка для отримання роботи помічника в одному з найкращих PR-агентств Нью-Йорка вирішує видати себе за 26-річну. До речі, головну роль виконує лауреатка двох премій «Тоні» Саттон Фостер.
  3. Крах (The Fall). Головна героїня серіалу – розумна і сильна жінка-детектив у виконанні Джилліан Андерсон, відомої за роллю Скаллі в «Секретних матеріалах». Вона намагається спіймати серійного вбивцю, який тероризує столицю Північної Ірландії, місто Белфаст.
  4. Гарне місце (The Good Place). У центрі уваги в цьому серіалі – менеджер із продажів Елеанор Шеллстроп, яка все життя була не дуже хорошою людиною. Щоправда, після смерті в результаті ганебного нещасного випадку вона помилково потрапляє в кращий світ і вирішує стати кращою, адже в пекло зовсім не хочеться.
  5. Світ Дикого Заходу (Westworld). Цей серіал уже визнали одним із найкращих серіалів цієї осені, який уже сміливо ставлять поруч із «Грою престолів». «Світ Дикого Заходу» − це населений роботами парк атракціонів. Туристи приїжджають сюди, щоб грати в ковбоїв та індіанців, напиватися і битися в салунах, грабувати банки і полювати за головами. Але в якийсь момент у програмі стався збій, і роботи починають бунтувати.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ