Низка продуктів допоможе покращити зовнішній вигляд
Низка продуктів допоможе покращити зовнішній вигляд

Дієтолог Джошуа Зайхнер у колонці для Time розповів, які продукти містять речовини, необхідні для того, щоб шкіра і волосся залишалися здоровими і допомогли виглядати молодше.

  1. Кава. За словами Зайхнера, чашка кави не просто допомагає прокинутися – цей напій містить низку біологічно активних сполук, що допомагають захистити шкіру від меланоми. Дослідники встановили, що чим більше люди п’ють каву, тим менше шансів на це захворювання.
  2. Кавун. Цей продукт містять велику кількість лікопіну – це антиоксидант, який дає кавунам і помідорам червоний колір і захищає організм від ультрафіолету.
  3. Гранат – його зернята повні антиоксидантів, таких як вітамін С, які запобігають появі зморшок та сухості шкіри, нейтралізуючи вільні радикали, що пожвавлюють шкіру. Результати дослідження показали, що підвищене споживання вітаміну С зменшує ймовірність сухості і різкої появи зморшок у жінок середнього віку.
  4. Лохина допоможе поліпшити колір обличчя: вона містить вітаміни С і Е (два антиоксиданти, що освітлюють шкіру).
  5. Лобстер. Експерт зауважив, що молюски – це їжа з високим вмістом цинку. Вони володіють протизапальними властивостями, які допомагають у лікуванні низки подразнень шкіри.
  6. Капуста кале. Цей продукт корисний у цілому, але, зокрема, у ньому є вітамін К (він сприяє здоровому згортанню крові) і велика кількість заліза. Недостатній рівень заліза у вашому раціоні робить вашу шкіру блідою. Дієтолог радить їсти цю капусту у сирому вигляді.
  7. Яйця. Оскільки нігті складаються з білка, тому дефіцит цього елемента може призвести до їхнього розм’якшення. Яйця є джерелом біотину і містять комплекс вітамінів групи В, що сприяють засвоєнню білка.
  8. Авокадо. Ці плоди з високим вмістом олеїнової кислоти також є джерелом омега-9 – жирних кислот, які допомагають шкірі утримувати вологу і зберігають її м’якою і пружною.
  9. Диня містить бета-каротин, або вітамін А, що допомагає регулювати рівень шкірного сала у зовнішньому шарі шкіри. Крім того, він захищає пори від засмічення і перешкоджає появі лупи.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ