Робота
Укладальника огірків у банку шукають на роботу у Польщі

Останнім часом в Україні з’явилося чимало незвичайних вакансій. Видання Gazeta.ua оприлюднило рейтинг таких пропозицій за липень місяць поточного року.

Минулого місяця роботодавці шукали таких фахівців:

  1. Укладальник огірків у банку

Такого фахівця шукали для роботи у Польщі. Зарплатня – 18 тис. грн на місяць. Роботу на консервному заводі пропонують тільки жінкам. Вони повинні мати досвід консервування удома. За кожну упаковану банку платитимуть по 63 коп. Проживання обіцяє оплачувати працедавець.

  1. Фахівець лінії утримання клієнтів

Такій людині пропонуть від 5 тис. грн на місяць. Працівник має займатися продовженням договорів із клієнтами. Такий працівник має вміти шукати підхід до різних людей, переконувати і орієнтуватися в складних ситуаціях.

  1. Офіціант в салон краси

Для охочого отримати таку посаду потрібно лише любити варити каву та готувати легкі закуски. Рівень зарплати не вказано. Місце роботи – авторська столична перукарня.

  1. Менеджер з планування магазину

В одній з мереж супермаркетів шукають фахівця для планування магазину. У резюме просять вказати крамниці, які вже були спроектовані пошукачем. До обов’язків входить підготовка ескізів торговельних залів. Зарплатню не вказують.

  1. Національний менеджер

Таку вакансію оголосили у сільськогосподарській компанії. Обов’язки: брати участь у тендерах, розвивати відносини з національними дистриб’юторами та виконувати план продажів.

Читайте: У Японії планують наймати на роботу професійних ніндзя

БЕЗ КОМЕНТАРІВ