Онищенко підозрюється у причетності до реалізації природного газу за заниженою ціною за договорами спільної діяльності з ПАТ «Украгазвидобування»
Онищенко підозрюють у причетності до реалізації газу за заниженою ціною

Народний депутат від «Волі народу» Олександр Онищенко, справу проти якого розслідує НАБУ,  перебуває за межами України, пише Українська правда.

Згідно інформації, отриманої від Державної прикордонної служби, народний депутат України Олександр Онищенко вилетів на чартерному рейсі в напрямку французького міста Ніцца 14 червня 2016 року о 19:54. Станом на 15:00 16 червня назад в Україну він не повертався», – йдеться у повідомленні НАБУ.

«При цьому в його коментарях, розповсюджених ЗМІ 15 червня під час проведення детективами НАБУ слідчих дій у приміщенні, яке О.Онищенко  називає своєю приймальною, народний обранець заявляв про  те, що знаходиться в Україні, і не збирається країну залишати», – зазначають у відомстві.

Водночас, у НАБУ підкреслили, що наразі «не існує жодного законного механізму, який би дозволяв обмежувати свободу його пересування».

Як відомо, 16 червня Онищенка не було на засіданні Верховної Ради, хоча його картка була зареєстрована. Депутат від «БПП» Сергій Лещенко стверджує, що Онищенко вилетів до Монако.

Сам Онищенко запевнив, що перебуває в Києві. Він додав, що готує документально свою позицію у регламентний комітет, який розглядатиме подання НАБУ про позбавлення його недоторканності, тому зараз зайнятий, але пообіцяв у п’ятницю прийти в парламент.

16 червня, антикорупційний прокурор Назар Холодницький зареєстрував у Верховній Раді України подання на затримання та арешт Онищенка, погоджене Генеральним прокурором України.

Онищенко підозрюється у причетності до реалізації природного газу за заниженою ціною за договорами спільної діяльності з ПАТ «Украгазвидобування».

Тим часом «Українській правді» стало відомо, що серед співучасників злочинів, у яких звинувачується Олександр Онищенко, фігурують ще 20 людей. Головними організаторами злочинної організації називають три особи – самого Онищенка, його матір Інессу Кадирову та фігуранта низки газових оборудок Валерія Постного, який, за даними ЗМІ, мав спільний бізнес з олігархом Ігорем Коломойським.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ