поліція
В інтернеті з’явилося відео, на якому нова поліція б’є безпритульного

В мережі YouTube з’явилося відео, на якому видно, як у Києві співробітники нової патрульної поліції побили безпритульного чоловіка, передає УНН.

Як зазначається, причиною інциденту стало те, що поліціянти переплутали ложку, яку чоловік тримав в руках, із ножем. «Частина людей просила не бити дідуся, а інша аплодувала діям поліціянтів», – зазначає видання.

Нагадаємо, у Мережі з’явилося відео, як двоє патрульних поліцейських у Києві не дозволили сісти за кермо п’яному чоловікові, який представився генералом. Під час спілкування з поліцією, він показував посвідчення заступника начальника управління комітету по боротьбі з корупцією, однак згодом ЗМІ з’ясували, що до таких структур чоловік жодного відношення не має. Як не має він і звання генерала. Тим часом про подію повідомили Президента України Петра Порошенка, який висловив поліцейським подяку за службу.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, нова патрульна поліція вийшла на вулиці Києва 4 липня. При цьому одразу встигла засвітитися в трьох ДТП та порушенні правил дорожнього руху.

Читайте: Бабусі з сигаретами можуть не ховатися – патрульна поліція не ганятиме стихійну торгівлю

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ