Франція страйк
Реформи надають французьким компаніям більше прав на звільнення працівників

Уряд Франції провів переговори з профспілками вперше за три місяці страйків проти реформ трудового законодавства. Домовитися сторонам не вдалося, тож профспілки оголосили про новий страйк, який призначили на 23 червня, повідомляє Укрінформ.

У профспілках наголошують: реформи надають французьким компаніям більше прав на звільнення працівників. Своєю чергою, у Міністерстві праці Франції наголошують, що уряд хоче надати компаніям більше прав, тому що зараз є сенс розширити автономію корпорацій, дати їм можливість дихати вільніше.

Профспілки тим часом не бачать підстав для припинення протестів. Зокрема, кілька днів тому мітинги в Парижі переросли у заворушення і зіткнення з поліцією: 40 осіб дістали поранення, серед них 29 правоохоронців.

Нагадаємо, Франція охоплена страйками через плани змінити трудове законодавство. Запропоновані урядом реформи дають можливість роботодавцям збільшувати кількість робочих годин і домовлятися про оплату понаднормових безпосередньо з працівниками, минаючи профспілки. Також реформа передбачає спрощення процедури звільнення працівників.

Читайте: Через страйки в Парижі закрили Ейфелеву вежу

БЕЗ КОМЕНТАРІВ