Літак
Початкова ціна літака становить $23,5 млн.

Міністерство внутрішніх РФ справ розмістило на сайті держзакупівель заявку на придбання літака, початкова ціна якого становить понад 1,5 млрд. рублів ($23,5 млн). Про це повідомляє ІНФОРМАТОР.

Відповідно до вимог, у першому салоні має розташовуватися диван і підвіконня з попільничками і підстаканниками, а в туалеті першого салону необхідна «система додаткового обігріву унітазу». Салон літака розрахований на 65 пасажирів. Кошти буде сплачено з федерального бюджету в рамках російського державного оборонного замовлення на 2015–2017 рр.

У прес-службі МВС РФ повідомили,  що літак призначається для потреб міністерства в цілому, а не для перевезення будь-яких високопоставлених пасажирів. Внутрішні війська з травня 2014 очолює генерал Віктор Золотов. До цього він протягом 13 років очолював Службу безпеки Президента Російської Федерації.

Читайте: Винищувачі ВПС США супроводжували вимушену посадку Boeing 767 через кота

Інформаційний Акцент

  • Лис

    Вот блин, эти руззкие рукожопы – носки с парашютами забыли в спецификацию внести! Так недалеко и весь проект завалить, а денег будет уже потрачено, естессно. Были дебилами – дебилами и остались, даже красть за столько-то столетий не научились красиво, лишенцы ордынские.