Вілкул, Милоблог
За Милобога проголосували 49,9% виборців, за Вілкула – 48,0%

Представник партії «Самопоміч» перемагає на виборах мера Кривого Рогу. Принаймні таке стверджує прес-служба політсили, посилаючись на дані паралельного підрахунку голосів.

«Опрацьовано 80% бюлетенів. Юрій Милобог («Об’єднання «Самопоміч») – 49,9%, Юрій Вілкул («Опозиційний блок») – 48,0%», – повідомляє сайт партії. За цими ж даними, пошкоджено 2,1% бюлетенів. «Ніч захисту результатів», – наголошується в повідомленні.

У свою чергу, депутат Верховної Ради від «Опозиційного блоку» Сергій Льовочкін стверджує, що в другому турі виборів міського голови Кривого Рогу переміг представник його політичної сили Юрій Вілкул. З посиланням на екзит-поли, проведені «Опозиційним блоком», Льовочкін повідомив, що Вілкул набрав 65% голосів.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у другому турі виборів міського голови Києва перемагає чинний мер, кандидат від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Віталій Кличко. Тим часом у Львові за результатами опрацювання 98% протоколів у другому турі виборів міського голови перемагає чинний мер Андрій Садовий.

За підрахунками Центральної виборчої комісії, у повторному голосуванні на виборах міських голів 15 листопада взяли участь 34,08% виборців. Про це йдеться в повідомленні ЦВК. Найактивніше виборці здійснювали волевиявлення в Тернопільській області – 55,67% – це єдина область, де проголосувала більш як половина виборців. Друге місце у Чернігівської області – 46,45%, третє у Волинської – 43,39%. Найнижчу явку зафіксовано на Херсонщині – 20,52%. Явка на виборах мера в Києві становила 28,35% виборців.

Другий тур виборів мерів міст пройшов у 19 обласних центрах і 10 містах обласного значення. Зазначимо, 25 жовтня дільниці відвідали 46% виборців.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ