Іван Міклош звинуватив популістів у тому, що вони гірше за Путіна псують Україну
Іван Міклош звинуватив популістів у тому, що вони гірше за Путіна псують перспективи України

Колишній віце-прем’єр Словаччини, радник міністра фінансів України Іван Міклош в інтерв’ю НВ пояснив, хто чи що є найнебезпечнішим ворогом для нашої держави.

На думку Міклоша, найбільшу небезпеку для України створює навіть не президент Росії Путін, а популісти, які, як він зауважив, користуються нерозумінням, прогалинами в комунікації влади, а також природним страхом людей перед невідомістю і майбутнім, в той час як реформи завжди означають певну невідомість.

«Коли 2003-2004 років ми проводили реформи в Словаччині, вони були визнані Світовим банком, експертами та інвесторами одними з найкращих у світі. Але 90% обивателів у Словаччині, згідно з нашими опитуваннями, в той час вважали, що країна рухається неправильним курсом», − нагадав радник міністра фінансів.

Крім того, він наголосив, що реформи в Україні запроваджують і реалізують врай повільно, тому необхідно, аби протягом найближчих двох років до виборів уряд і парламент об’єднали свої зусилля і працювали ефективніше, щоб продовжити кредит довіри у населення до того моменту, коли зміни принесуть свої плоди.

Додамо, аналогічну думку висловив бізнесмен Карл Волох. За його словами, посилення популістів рівноцінне проблемі російської агресії.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ