Пісні кіз
До платівки увійшли вісім композицій

Усе заради благородної мети: у Швеції благодійна організація ActionAid записала кілька різдвяних пісень у виконанні кіз. До платівки увійшли вісім композицій, зокрема: «O Holy Night», «We Wish You A Merry Christmas» та «Jingle Bells», пише Фокус.

Прослухати хітові композиції можна на YouTube-каналі організації. Зазначимо, що тварин перетворили на співачок в рамках благодійної акції. Організація ActionAid допомагає малозабезпеченим жителям Землі. Благодійники роздають їм кіз, аби вони могли продавати молоко і шерсть і заробляти собі на життя.

Нагадаємо, у 2010 році власники собаки породи хаскі на прізвисько Мішка записали пісню, що за два тижні зібрала на YouTube понад мільйон переглядів. Під час створення композиції використали програму «LaDiDa» для iPad. Вона в реальному часі модифікувала звуки, які видавав Мішка, використовуючи ефект Auto-Tune.

Ефект Auto-Tune, що дозволяє корегувати непотрапляння в ноти вокалістом, одержав широку популярність у 1998 році – після того як співачка Шер використала його при записі пісні «Believe».

Читайте: Американський собака на весіллі своїх господарів замінив оператора

БЕЗ КОМЕНТАРІВ