Савченко
Савченко на суді стало зле

Під час засідання Басманний суд Москви у Надії Савченко схопило серце. Українську льотчицю забрала «швидка», повідомив адвокат Микола Полозов, передає Сегодня.

За словами народного депутата України Олексія Рябчина, який перебуває в залі суду, суддя 5 хвилин вирішувала, чи викликати медиків. Басманний суд вирішує питання про продовження терміну арешту Савченко. Слідство попросило залишити її під вартою до 30 червня.

Нагадаємо, Савченко перебуває в російському СІЗО від літа 2014 року. У грудні вона оголосила голодування на знак протесту проти затримання. 5 березня адвокати українки повідомили, що вона вирішила частково припинити голодування, якого дотримувалася понад 80 днів. Згодом українка відновила голодування. 28 квітня її перевели до 20-ї міської лікарні у Москві.

У Росії на українську льотчицю сфабрикували справу про нібито причетність до загибелі російських журналістів на Донбасі та звинувачують у незаконному перетині кордону, при тому, що її силою вивезли на територію Росії. Українка всі звинувачення відкидає.

Як повідомляв Інформаційний Акцент,11 травня активісти кампанії за звільнення Савченко проводять глобальну акцію FreeSavchenko

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ