За Мельничука внесли заставу
За Мельничука внесли заставу

За народного депутата, колишнього комбата «Айдара» Сергія Мельничука внесли заставу в розмірі 365 тисяч гривень. Про це заявив його адвокат Юрій Мельник, передає Кореспондент.

За його словами, заставу внесли 12 червня. Авдокат також повідомив, що гроші зібрали завдяки небайдужим людям, які вболівають за Мельничука. «Багатьма людьми зібрано по тисячі, дві та по п’ять тисяч. Таким чином зібрали на заставу в розмірі 365 тисяч гривень», – наголосив захисник нардепа.

Нагадаємо, 12 травня Генеральний прокурор Віктор Шокін вніс до парламенту подання про зняття недоторканності з позафракційних нардепів Сергія Клюєва та Сергія Мельничука у зв’язку з тим, що вони підозрюються в скоєнні низки кримінальних злочинів. Основна стаття, яку інкримінують екс-комбату «Айдара», – це створення злочинної організації.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Верховна Рада 3 червня підтримала подання Генпрокуратури і дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності Мельничука, а також його арешт. Начальник управління Генпрокуратури з розслідування корупційних злочинів Павло Жебрівський 8 червня повідомив, що Мельничук повідомлений про підозру.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ