В Угорщині за новими законами взяли під варту 60 біженців
В Угорщині за новими законами взяли під варту 60 біженців

Поліція Угорщини провела перші арешти біженців після набуття чинності нового міграційного законодавства. Про це йдеться в повідомленні Agence France Presse, пише Європейська правда.

«Сьогодні 60 осіб спіймала поліція під час розрізання чи пошкодження паркану, 45 – на кордоні, 15 – всередині країни. Поліція розпочала проти них кримінальні процедури», – заявив радник прем’єра Угорщини Гйоргі Баконді. Покарання за «незаконний перетин кордону» передбачає ув`язнення на термін до 3 років.

Зауважимо, уряд Угорщини з 15 вересня запровадив нові правила для біженців і створив систему, призначену для запобігання в`їзду до країни шукачів притулку. Зокрема, у разі, якщо біженці в`їхали до Угорщини нелегально, їхнє діяння вважатиметься кримінальним злочином. Якщо вони перелазять через прикордонний паркан або навіть пошкодять його – це також буде кримінальним злочином. Крім того, біженців можуть депортувати до Сербії. Своєю чергою Сербія заявила, що не прийматиме біженців, які повертатимуться з Угорщини.

15 вересня, поліція Угорщини затримала 9 тисяч 380 мігрантів за спробу незаконно перетнути кордон із Сербією. Наразі – це рекордна кількість біженців, затриманих у країні за один день. Увечері в понеділок, 14 вересня, поліція заблокувала основний пункт переходу через кордон, використовуваний біженцями.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, напередодні міністри внутрішніх справ країн-членів ЄС на екстреній зустрічі в Брюсселі не змогли узгодити квоти прийому біженців. Йшлося про розподіл 120 тисяч біженців між країнами Євросоюзу.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ