1
У Кремлі назвали жартом пропозиції верховного муфтія РФ анексувати Сирію та Ізраїль

Верховний муфтій Росії, глава Центрального духовного управління мусульман Росії Шейх-уль-Іслам Таджуддін пропонував учинити з Ізраїлем і Сирією, як із Кримом. Про це він особисто заявив учасникам IV Всесвітнього курултаю башкирів в Уфі 21 листопада. Заява набула широкого резонансу, пише ProUfu.ru.

«Усе навколо кипить. Близький Схід, Сирія, Ірак – це поруч із нами. Звідти недалеко до Астрахані. Тому з Астрахані ракети злітають, Альхамдуллілах. Чого не аплодуєте, коли ракети наші летять? Слава богу, ще треба! – сказав тоді муфтій. – Араби, яких 300 мільйонів, поділилися на 22 держави, – не те, що віру, хату свою не можуть почистити. З 1948 року, Аль-Аксу, звідки Пророк піднісся, не можуть поладнати».

Він заявив, що пропонував Президенту РФ учинити з Сирією та Ізраїлем так само, як із Кримом, який Росія анексувала в 2014 році. «У День народної єдності, після того, як представники традиційних релігій поклали квіти й привітали Владіміра Владіміровіча, я до нього звернувся. Може, і з Сирією, і з Ізраїлем, як із Кримом, вчинимо? Він посміявся й відповів: Муфтій-Хазрат, подумаємо», – заявив Шейх-Уль-Іслам. «Думати тут не треба, треба забирати! Нехай до Мекки буде Росія. Це воля Аллаха, щоби люди жили разом, у дружбі, любові й згоді», – заявив голова російських мусульман.

У свою чергу, у Кремлі прокоментували пропозицію верховного муфтія Талгата Таджуддіна приєднати Сирію та Ізраїль до Росії. На думку прес-секретаря президента Росії Дмітрія Пєскова, слова муфтія – це жарт. «Ймовірно, йдеться про жарт муфтія. Нічим іншим, як жартом, це не може бути», – заявив Пєсков.

Зазначимо, що в РФ нерідко звучать подібні пропозиції в стилі нацистської Німеччини, яка в 1938 році провела аншлюс Австрії. Наприклад, в 2014 році лідер ЛДПР Владімір Жириновський у черговому біснувато-екзальтованому угарі напівжартома-напівсерйозно пропонував Польщі, Румунії та Угорщини поділити Україну.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ