пункт пропуску «Красна Таловка»
Пункт пропуску «Красна Таловка»

ФСБ Ростовської області звинуватила українських прикордонників у стрільбі по росіянах, які намагалися зробити селфі на тлі пункту пропуску. Про це пише ТСН.

За версією російських силовиків, троє росіян відпочивали на штучній водойомі біля хутора Новоруський Міллеровського району області та вирішили зробити спільний знімок-селфі на тлі українського пункту пропуску «Красна Таловка». Прикордонник із пункту пропуску нібито гукнув їх, після чого відкрив стрілянину. В результаті один з росіян зазнав поранення грудної клітини. Пораненого чоловіка доставили до прикордонного наряду в автомобільному пункті пропуску «Волошине», після чого госпіталізували.

До слова, пункт пропуску «Красна Таловка» розташований на підконтрольній українським силовикам території Луганської області. Південніше проходить лінія розмежування сил української армії та збройних загонів сепаратистів «Луганської народної республіки». При цьому в списку чинних пунктів пропуску на кордоні з Росією на сайті Держприкордонслужби України «Красна Таловка» не значиться. У квітні у відомстві заявляли, що його роботу «тимчасово припинено».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ