Ігор Хсів
Ігор Хсів

Безумовно, у цьому складі Верховної Ради немає жодного сенсу створювати нову коаліцію, тому що проблема не в уряді, а в парламенті. Уряд – це тільки наслідок формування парламенту за старим шахрайським законом Януковича про вибори народних депутатів. Про це в коментарі виданню Інформаційний Акцент заявив політолог Ігор Хсів.

На думку експерта, будь-яку коаліцію в цьому парламенті чекає та сама доля, що й попередню.

«Від перестановки доданків сума не змінюється. Щоби була нова, справді ефективна коаліція, потрібно повністю змінити систему влади, а також провести нові парламентські вибори. Проте спочатку треба примусити цю Раду проголосувати за новий закон про вибори народних депутатів. Він був записаний під першим пунктом у так званій коаліційній угоді, яку, бачимо, ніхто і не збирається виконувати», – підкреслив Хсів.

За словами політолога, проблема парламенту полягає в тому, що він сформований із тих, хто прийшов заробляти, а не дбати про інтереси країни: «Головне гасло цієї Ради, як і всіх попередніх – власне збагачення, а не служіння народові України. Відбувається це тому, що вибори проходять за олігархічним шахрайським законом».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ