Денис Поліщук. Фото: Олег Слабоспицький
Денис Поліщук. Фото: Олег Слабоспицький

9 грудня Печерський райсуд Києва задовольнив клопотання прокуратури про зміну запобіжного заходу підозрюваному у вбивстві скандального журналіста Олеся Бузини Денису Поліщуку на цілодобовий домашній арешт до 11 лютого 2016 року.

Як повідомив кореспондент видання Інформаційний Акцент, водночас суд відхилив клопотання захисту Поліщука про повне скасування запобіжного заходу. Свою вимогу адвокати мотивували відсутністю доказів, які би доводили причетність їхнього підзахисного до злочину.

Нагадаємо, добровольця Дениса Поліщука затримали того ж дня, що й другого підозрюваного у цій справі – теж добровольця Андрія Медведька. Порушуючи презумпцію невинуватості, міністр МВС Арсен Аваков тоді заявив, що вбивць проросійського журналіста Бузини затримано. Як наслідок, обоє хлопців більш ніж півроку перебували за ґратами.

Другий підозрюваний у справі, Андрій Медведько, продовжує перебувати у Лук’янівському СІЗО. Сьогодні о 16:00 в Апеляційному суді Києва відбудеться розгляд клопотання захисту Медведька про скасування постанови суду щодо тримання його під вартою.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ