Російська опозиціонерка Марія Гайдар
Російська опозиціонерка Марія Гайдар

Голова Одеської обласної державної адміністрації Михеїл Саакашвілі призначив своїм заступником російського опозиційного політика Марію Гайдар, повідомляє ТСН.

Саакашвілі особисто представив свого нового заступника і повідомив, що вона буде займатися соціальною цариною: «Вона отримала фундаментальну економічну і юридичну освіту. Також вона представниця відомої російської династії – Єгора Гайдара, якого я знав особисто. Той факт, що до нас приєднався один із найяскравіших російських політиків, говорить про те, що ми непереможні».

Сама Гайдар пообіцяла проведення «справжніх реформ»: «Я ще ніколи не працювала в такій команді. Ми проведемо справжні реформи», – прокоментувала своє призначення росіянка. Саакашвілі пообіцяв Гайдар українське громадянство.

Як відомо, 29 травня Президент України Петро Порошенко призначив колишнього Президента Грузії Міхеїла Саакашвілі Саакашвілі на посаду голови Одеської обласної державної адміністрації.

До слова, Саакашвілі вже розробив триетапну програму перетворення Одеського регіону. За його словами, програма передбачає три етапи: 50-денний, 100-денний і на 6 місяців. Наприклад, 50-денна програма передбачає конкурс з визначення голів усіх 26 районних адміністрацій Одеської області.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ