опалювальний сезон
В окупованому Севастополі люди мерзнуть у квартирах

Мешканці Севастополя повідомляють про відсутність тепла в їхніх квартирах, незважаючи на заяви окупаційної місцевої влади про початок опалювального сезону в місті та «контрольні протопки». Про це повідомляє видання Крим.Реалії.

«Вдома просто холодно, опалення немає, ми намагаємося звикнути до холоду», – розповіла кореспонденту видання одна з місцевих мешканок, яка проживає з маленькою дитиною в багатоповерховому будинку по проспекту генерала Острякова. Як говорить мешканка Севастополя, покупка електричного обігрівача не розв’язує проблему, оскільки в 3-кімнатній квартирі ним можна обігріти лише одну кімнату, а більше обігрівачів домашня електромережа не витримає». За інформацією видання, в іншому мікрорайоні міста, жителі повідомляють, що батареї у квартирах ледь теплі. Місцеві мешканці розповіли, що комунальні підприємства почали строкову підготовку до опалювального сезону: вони виявили недоліки в системі опалення, розрили котлован і міняють труби.

Так звана влада Севастополя, у свою чергу, повідомила, що в місті з 16 жовтня починається опалювальний сезон і що його старт передбачає «періодичне протоплювання об’єктів охорони здоров’я та освіти». В окупованому місті планують включити регулярне опалення об’єктів усіх призначень у разі встановлення середньодобової температури +8°С і нижче протягом п’яти діб або у разі несприятливого прогнозу про різке зниження температури.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 12 жовтня 2015 року активісти розпочали енергетичну блокаду Криму. Енергетики підтримали учасників акції та припинили постачання електроенергії до Криму по лінії Мелітополь-Джанкой. А вночі 20 жовтня біля Чонгара, що на адміністративному кордоні з анексованим Кримом, невідомі особи підірвали дві електроопори, які подають електрику на півострів.

Читайте: Вугілля за ціною золота: пенсіонери Донбасу ризикують замерзнути взимку

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ