Невдоволені бойовики кидають позиції й вертаються додому – прес-центр АТО

Російські бойовики
Невдоволені «керівництвом» бойовики залишили позиції в районі Дебальцевого

26 серпня з опівночі та до 18-ї години ситуація в зоні проведення антитерористичної операції залишалася стабільною. Російсько-терористичні угруповання, намагаючись втягнути українські війська у більш активну фазу бойового протистояння, продовжували обстріли позицій сил АТО здебільшого зі стрілецького озброєння. Також упродовж доби були зафіксовані випадки застосування озброєння, калібр якого перевищує 100 міліметрів, зазначили у прес-центрі АТО на сторінці у Facebook.

Так, неподалік Донецька близько опівночі, по українських позиціях в Опитному бойовики вели вогонь зі 122-міліметрової артилерії, танку та 120 міліметрових мінометів. А майже о 2 дня, продовжуючи тактику «випаленої землі», окупанти з мінометів калібру 120 міліметрів били по цивільних будинках у Красногорівці, передали у штабі.

«На Артемівському напрямку близько опівночі під вогонь 152-міліметрової артилерії ворога потрапили наші підрозділи у селищі Зайцеве. А о 13.10 зі 122-міліметрової артилерії, та о 14.25 з мінометів калібру 120 міліметрів, злочинці обстріляли сили АТО в Луганському», – йдеться у повідомленні.

«Водночас, за нашими оперативними даними, серед особового складу незаконних збройних формувань постійно виникають фінансові протиріччя, зростає невдоволення діями керівництва, що призводить до вживання спиртних напоїв та масового дезертирства», – зазначили у штабі. Так, нещодавно, бойовики 12 «батальйону територіальної оборони» терористичного угрупування «ДНР», самовільно залишили позиції в районі Дебальцевого і повернулися додому. Як пояснили у штабі, «основним аргументом, обдурених російською пропагандою чоловіків, було небажання марно гинути за незрозумілі ідеали і чужі гроші».

Як повідомляли раніше в прес-центрі АТО, на тимчасово непідконтрольній території України ватажки терористичної організації «ДНР» створили «молодіжну добровільну дружину», аби збирати оперативну інформацію, розганяти стихійні мітинги та заарештовувати незадоволених.

Інформаційний Акцент

Залишити коментар

БЕЗ КОМЕНТАРІВ