Особняк Януковича на Оболоні виставлений на продаж
Особняк Януковича на Оболоні виставлений на продаж

Особняк екс-президента Віктора Януковича на Оболонській набережній, 33 у Києві виставлено на продаж за 1,3 млн. дол., пише ABCnews.

Представник видання під виглядом покупця зателефонував ріелтору, що займається продажем об’єкта. За її словами, будинок продається без ремонту і вимагає значних додаткових капіталовкладень. Проте, як повідомила ріелтор, у них вже є потенційний покупець. «Ми зараз демонстрації жодні не робимо, у нас є вже покупець», – відреагувала вона на спробу дізнатися про об’єкт більше. При цьому вона сказала, що знизити ціну не вдасться: «Торгу не буде!».

Оголошення про продаж котеджу з’явилося у відкритому доступі ще на початку червня. У ньому йдеться, що площа триповерхового будинку – 1200 кв. м, площа ділянки – 8 соток. «Будинок високого рангу … розташований в престижній частині Оболонського району і є складовою частиною елітного містечка, доступ на територію якого можливий лише мешканцям або гостям», – наводяться в оголошенні характеристики об’єкта.

Об’єкт являє собою ділянку з двома будівлями: житловий будинок і будинок для охорони та обслуговуючого персоналу. На території об’єкта передбачені паркувальні місця, внутрішній дворик, а також прямий вихід на Оболонську набережну і до гольф-клубу.

Вважалося, що будинок по Оболонській набережній, 33 належить родині Віктора Януковича, хоча в ньому ніхто не жив. У січні 2015 року, за даними видання «Наші гроші», будинок не був заарештований, тому його змогли переоформити на нового власника – Ростомьяна Артура Хачатуровича. Видання пов’язує нового власника з Януковичем.

Читайте: Скарби «гробниці Януковича» віднині під арештом

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ