Телеканал був постійним інформаційним спонсором режиму Януковича

У Києві на вулиці Дмитрівській четверо невідомих молодиків у медичних масках підпалили автомобільні шини на порозі офісу телеканалу «Інтер» та одразу втекли. Відео підпалу з’явилося 2 червня 2016 року на YouTube-каналі видання «Інформатор».

Хто відповідальний за акцію, наразі невідомо.

Перед цим стало відомо, що під час парламентської виборчої кампанії 2012 року Партія регіонів зі своєї «чорної бухгалтерії» виплачувала по одному мільйону доларів щомісяця за «лояльні матеріали» на телеканалах «Інтер» та ICTV. При цьому за окремі замовні сюжети («джинсу») ця політсила сплачувала окремо.

Телеканал був постійним інформаційним спонсором режиму Віктора Януковича.

Кінцевим бенефіціарним власником станом на 31 грудня 2015 року є Дмитро Фірташ, власниками істотної частки – колишній голова митниці та СБУ, котрий нині мешкає у Лондоні, Валерій Хорошковський, нардеп від «Опозиційного блоку» Сергій Льовочкін та Світлана Плужнікова, дружина загиблого за загадкових обставин чернівецького підприємця й члена СДПУ(о) Плужнікова, котрий стояв біля витоків телекомпанії.

Після того, як українські органи влади почали розглядати питання щодо позбалення «Інтеру» ліцензії на мовлення через співробітництво з російським агресором, 2 лютого 2015 року російське ВАТ «Перший канал» продало свої 29% українським співвласникам каналу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ