Чернівецька «Свобода» вимагає від правоохоронців розслідувати зухвалий злочин та притягти до відповідальности бандитів
Чернівецька «Свобода» вимагає від правоохоронців розслідувати зухвалий злочин та притягти до відповідальности бандитів

Невідомі особи скоїли напад на депутата Глибочицької селищної об’єднаної територіальної громади від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Констянтина Лопуляка. За попередніми даними, нападники застосували вогнепальну зброю. Про це повідомляє прес-служба партії.

Як повідомив заступник голови Чернівецької обласної ради Віталій Мельничук, напад на депутата-«свободівця» стався 5 квітня 2016 року поблизу районного центру Глибока, що на Буковині. На той момент націоналіст повертався на лісовозі до місця роботи.

За словами Мельничука, невідомі в цивільному за допомогою власного авто перегородили дорогу лісовозу та вимагали документи. Згодом під’їхала ще одна автівка, з якої вийшли особи у камуфляжі, які вимагали, аби Констянтин Лопуляк вийшов із лісовоза.

«Бандити погрожувати вогнепальною зброєю. Далі вдарили кілька разів в обличчя та розпочали стрілянину. Внаслідок цього бандитизму «свободівець» не постраждав, однак, куля відрекошетила та потрапила в одного з нападників. Наразі він перебуває в лікарні», – повідомив Мельничук.

На місце події викликали поліцію. Чернівецька «Свобода» вимагає від правоохоронців розслідувати зухвалий злочин та притягти до відповідальности бандитів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ