Юлія Порошенко зареєструвала торговий знак на всі випадки життя

Згідно з даними Українського інституту інтелектуальної власності, дружина старшого сина Президента, депутата від фракції «БПП» Олексія Порошенка Юлія зареєструвала торговельний знак agrohub. Про це пише Слово і Діло.

Товарний знак було зареєстровано 26 грудня 2016 року. Він дає можливість реалізовувати діяльність у різних категоріях, від освіти й виховання до розважальних послуг, організації виставок тощо.

Раніше у коментарі одному з українських видань Юлія Порошенко запевнила, що для того, щоби залучити фахівців працювати в Україні та на Україну, потрібні дві речі: інвестиції й середовище, гроші і творчий простір.

Крім того, вона відзначала можливість створення технологічного коворкінгу на території культурно-дозвільного центру «Виставка досягнень народного господарства» в Києві.

Додамо, сам Олексій Порошенко задекларував 187 тисяч гривень, 141 тисячу доларів і 88 тисяч євро готівкою. Також у своїй декларації він вказав квартиру площею 80,66 кв. м, офіс площею 178,5 кв. м. і три автомобілі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ