Максимальну кількість тестових балів з української мови та літератури набрали лише 12 абітурієнтів
Максимальну кількість тестових балів з української мови та літератури набрали лише 12 абітурієнтів

Абітурієнти дізналися результати свого першого ЗНО, що виявило рівень їхніх знань з української мови та літератури. І, на жаль, цей рівень значно нижчий, ніж вони очікували. Про невтішні результати цьогорічного ЗНО повідомив і сам директор центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук, передає 5 канал.

За словами Лікарчука, українські абітурієнти дуже погано володіють рідною мовою. За результатами оцінювання, на відмінно українську мову та літературу знають лише 158 абітурієнтів. І це при тому, що загальна кількість вступників, які писали це ЗНО – 300 тисяч. «Це 0,06% загальної кількості тих, хто проходив зовнішнє оцінювання. Це дуже сумно. А максимальну кількість тестових балів – це 104 бали – набрали лише 12 осіб. 12 осіб на всю Україну», – повідомив директор українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук.

При цьому частка абітурієнтів, що знають українську мову на початковому рівні, становить аж 19%. А це свідчить про катастрофічний рівень знань серед цьогорічних вступників. Крім того, більше 23 тисяч школярів взагалі не склали тест ЗНО з української мови та літератури.

Інформаційний Акцент

  • Ого

    Такий результат є наслідком двох речей ! 1. Якість самого ЗНО .Думаю 50% вчителів також не змогли би здати ЗНО, тому що питання побудовані НЕ НА ОСНОВІ ПРОГРАМИ ТИХ ПРЕДМЕТІВ !!!! Тобто, вчителі вчать учнів за однією програмою, а “розумники”, що склали ЗНО ставлять питання які НЕ СТОСУЮТЬСЯ ПРОГРАМИ !!!! НАВІЩО Ж ЗНУЩАТИСЯ З ДІТЕЙ !? НАВІЩО Ж ЗНУЩАТИСЯ З ВЧИТЕЛІВ !? 2.Давайте зробимо перевірку отих всіх керівників Міносвіти, Інститутів післядипломної освіти, фахівців Академії педнаук , отих усіх найзаслужених вчителів – фахівців і дамо питання , аналогічні ЗНО ! ПЕРЕКОНАНИЙ, ЩО РЕЗУЛЬТАТИ БУДУТЬ ЩЕ ГІРШІ !!! Тому що за 20 років в країні сталася КАТАСТРОФА В ОСВІТІ ! КЕРІВНІ ОРГАНИ СФОРМУВАЛИСЯ ЗА ЗАКОНОМ ВІДСТОЙНИКА – ЛЕГШІ ФРАКЦІЇ ПІДНЯЛИСЯ ВВЕРХ ! Те, що зараз відбувається в освіті – це ЗНИЩЕННЯ ОСВІТИ І ПЕРЕВЕДЕННЯ ШКОЛИ ІЗ МІСЦЯ ОТРИМАННЯ ЗНАНЬ У ТОРГОВУ ТОЧКУ ПО ТОРГІВЛІ ОЦІНКАМИ !!! ОДНА З НАЙБІЛЬШ КОРУМПОВАНИХ ГАЛУЗЕЙ – ОСВІТА ! СЬ І МАЄМО РЕЗУЛЬТАТ !

  • Старый

    Согласен с предыдущим комментатором.. Приколько заехав на блок пост, увидеть военных сплошь”ОБКЛЕННЫХ” гербами и флагами УКРАИНЫ.. говорящими, скажем так, на наречиях Западной Украины.. и ЧЕРЕЗ СЛОВО МАТЕРЯЩИМИСЯ ОТБОРНЫМ РУССКИМ МАТОМ!!! НЕ взирая на женщин и детей !!!Так , что в вас национального??? Суржик из русского и польского языков? А когда грамотей пишет в талоне харчі и Донецк без мягкого знака.. Так нах кому сдался ваш язык? Ежели вы сами его не знаете?? Позорняк!

  • киевлянин

    Знания – пустая трата времени. Главное – скакать и материться. Только это отличает настоящего холуя от других народов.