Порошенко, Яценюк
Депутати Яценюка вночі підуть на зустріч до Порошенка

Сьогодні вночі депутати від фракції «Народного фронту» жалітимуться Президенту щодо бурхливих подій у Верховній Раді під час звіту прем’єра Яценюка. Серед інших тем – єдність коаліції. Зустріч призначено на 22:00 п’ятниці, 11 грудня. Про це заявив депутат від «НФ» Антон Геращенко, пише Українська правда.

«Сьогоднішні події стали апофеозом тієї кампанії істерії і ненависті, яка створена в суспільстві», – сказав Геращенко. Він додав, що депутати від «Народного фронту» ще ніколи не зустрічалися з Порошенком. «У нас не було жодного разу зустрічі з Президентом. Коли сьогодні з’явилася така ідея, ми звернулися до Президента. Ми вдячні, що він нас почув і хоче з нами зустрітися», – сказав депутат. Геращенко відмовився відповідати на запитання, чи будуть застосовані санкції до депутата від «НФ» Андрія Іванчука, який побив депутата від «БПП» Олега Барну після того, як той накинувся на Арсенія Яценюка в Раді. За словами Геращенка, це питання вирішуватиметься на засіданні фракції. Також він не зміг відповісти, чи буде Іванчук на зустрічі з Порошенком, порадивши запитати про це у нього самого.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 11 грудня у Верховній Раді відбулося емоційне й бурхливе засідання. Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк звітував перед парламентарями про рік роботи Кабміну. Натхненна промова голови «уряду камікадзе» вразила далеко не всіх народних обранців. Зокрема, до голови Кабміну під час його виступу підійшов депутат від «БПП» Олег Барна з букетом квітів, перев’язаних чорною стрічкою, і вдарив ним прем’єра. Згодом Барна прокоментував свій вчинок та визнав, що він – не надто європейський. Однак, наголосив: «… Бо якщо Яценюк не піде, я дуже боюся, що його винесуть люди». Згодом фракція «БПП» вибачилась перед колегами з «Народного фронту» та виключила зі свого складу депутата.

Як відомо, останнім часом лунає багато гучних звинувачень у корупції на адресу уряду Яценюка. Зокрема, 6 грудня голова Одещини Міхеїл Саакашвілі заявив, що корупційна діяльність чиновників і олігархів коштує Україні 5 мільярдів доларів на рік. Раніше Саакашвілі казав, що має намір озвучити корупційну схему, за якою з державних компаній щорічно крадуть 120 млрд. гривень. Він повідомив, що має намір розповісти про це на засіданні антикорупційного форуму в Одесі, а потім – у Верховній Раді із зазначенням імен і цифр. Восени Саакашвілі заявив, що український уряд контролюють олігархи. Яценюк, у свою чергу, назвав ці заяви необґрунтованими та брехливими. Згодом Президент України Петро Порошенко повідомив, що між Прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком і головою Одеської ОДА Міхеїлом Саакашвілі немає жодного особистісного конфлікту.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ