транспорт
У Києві запускають нічні маршрути

У Києві запрацює нічний громадський транспорт. Поки що це будуть лише 3 маршрути в рамках пілотного проекту. Про це повідомили у КП «Київпастранс».

На підприємстві зазначили, що що ця ідея назріла давно, однак для запуску нічних маршрутів необхідний додатковий рухомий склад, якого не було. Із запуском власної станції техобслуговування у підприємства з’явилася можливість виділити такий рухомий склад. У цілому «Київпастранс» напрацював близько 10 маршрутів, але в рамках пілотного проекту планується запустити 3. Вони акумулюватимутся в центрі міста, зокрема, в районі вокзалу «Київ-Пасажирський», Європейської площі та рухатимуться до найбільш заселених частин міста – на Харківський масив, Виноградар та Троєщину.

Нічні автобуси їздитимуть раз на годину. Пасажири зможуть сідати в транспорт на певних зупинках, а виходити на вимогу. Тариф на такі перевезення може скласти 10-15 гривень. На підприємстві розрахували, що для виходу на беззбитковий, нульовий показник, такий маршрут має перевозити не менше 20 пасажирів на годину. Усі ці маршрути будуть новими, не дублюватимуть наявних.

Зазначені пропозиції «Київпастрансу» вже знаходяться на узгодженні в Департаменті транспортної інфраструктури КМДА. «Київпастранс» очікує, що незабаром вони будуть схвалені.

  • КОРОВЬЕВ

    Подождём мою маму? -Подождём, твою мать!