Яценюк після переговорів у президента вирішив прогулятися нічним Києвом
Яценюк після переговорів у президента вирішив прогулятися нічним Києвом

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк разом з членами своєї команди вночі 13 квітня після тривалих переговорів «стратегічної сімки» щодо нового уряду прогулявся центром Києва. Про це пише на своїй сторінці в Facebook журналіст Ольга Сніцарчук.

«00.20. Чи любите ви нічні прогулянки навесні? Ось недокоаліційна процесія крокує Липками. Більше десятка автомобілів з непростими номерами повільно котяться по біляАПешній вулиці. На тротуарну частину направляється з десяток переговірників: велика сімка (+ -) розійшлася з АП. За кілька кварталів знову зустріли віп-компанію. Користувалася випадком викрикувати питання з вікна авто. Мені відповіли. Нині чинний прем’єр Яценюк. Охоронці їхали-йшли поруч – палиці в колеса не встромляли, хоча вклинитися в кортеж заради фото-відео, напевно, було нахабством», – написала журналістка.

Також про прогулянку Яценюка розповів журналіст Михайло Ткач. «Постояти в пробці опівночі на Шовковичній – done. Їхав в таксі додому, виявилося Яценюк з Іванчуком вирішили прогулятися по вулиці, а кортеж просто їхав за ними», – зазначив він на своїй сторінці в Facebook.

«Близько опівночі в адміністрації президента закінчилися коаліційно-урядові посиденьки. Вікна в кабінеті Ложкіна на другому поверсі гаснуть. Зйомок немає, у вікнах на секунду з’явилося тільки двоє. Відчуваю, що ловити нічого. Їдемо додому. Повертаємо на Шовковичну і впираємося в кортеж, який повільно котиться паралельно групці людей», – розповів на своїй сторінці в Facebook фотограф Влад Содель.

Нагадаємо, вночі в Адміністрації президента відбулися переговори «стратегічної сімки» щодо кандидата на посаду голови уряду та міністрів Кабміну.

Зокрема, Юрій Луценко на сторінці в Facebook написав, що опівночі були узгоджені кандидат в прем’єр-міністри і склад нового уряду. При цьому жодних інших подробиць він не повідомив.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ